Další publikované články

Čtěte o DigiSign

Případová studie

Digitální podepisování leasingových smluv s BankID ve SGEFu

12. prosince 2023
Přes 550 dokumentů digitálně podepsali ve SGEF za první dva měsíce provozu DigiSignu s BankID. Významně zrychlili uzavření smluv, zlepšili uživatelský komfort klientům i obchodním partnerům a snížili ekologickou stopu.
Číst celý článek
Případová studie

Jak si externisté generují a digitálně podepisují stovky smluv s Czechitas

8. listopadu 2023
Přes 800 smluv si sami vytvořili a podepsali externisté. Bez našeho zásahu. I proto si už bez digitální podepisování a DigiSignu nedovedeme představit naše fungování.
Číst celý článek
Digitalizace

Digitalizace HR má zelenou

25. září 2023
Dobré zprávy! Dlouho očekávaná novela zákoníku práce přichází a s ní i změny v oblasti elektronické komunikace se zaměstnanci. Uzavírání pracovních smluv elektronickou cestou bude mnohem snazší.
Číst celý článek
Bezpečnost

Digitální kontinuita aneb jak zajistit pravost a nesmrtelnost elektronického dokumentu

25. září 2023
Digitální dokumenty stejně jako ty papírové "stárnou" a mohou ztratit právní relevanci. Aby i po letech byly průkazné, je třeba zajistit jejich digitální kontinuitu.
Číst celý článek
Případová studie

Případová studie: Digitální podepisování v Raiffeisen – Leasing

30. června 2023
Raiffeisen – Leasing patří na českém trhu k největším leasingovým společnostem, a to jak podle objemu aktiv, tak i podle objemu nově uzavřených obchodních případů. Od července 2022 podepisuje smlouvy digitálně přes DigiSign.cz a BankID.
Číst celý článek
Případová studie

Případová studie: Digitální podepisování a správa úvěrů a pohledávek v M.B.A Finance

1. června 2023
M.B.A. Finance s.r.o. se zabývá investováním a správou úvěrů a pohledávek pro firemní klienty v 14 zemích světa a je leaderem v oblasti DebTech. V Česku už 2 roky využívají pro digitální podepisování DigiSign, nejčastěji na podpis dohod o narovnání a splátkových kalendářů. Řádově se jedná o stovky dokumentů měsíčně. Digitalizace procesu zkrátila čas potřebný k podpisu dohod z týdne až dvou na hodinu.
Číst celý článek

Vyzkoušejte DigiSign

Budoucnost je digitální. Podepisujte Digisignem

Dnešní doba je na digitalizaci firmy nejlepší. Všechno už řešíme na dálku a elektronicky – online nákupy, práci z domu, dovážku jídla. Začněte i (ve firmě) podepisovat digitálně.

Rychlé pro vás, jednoduché pro klienty. Zvládne to každý s mobilem.

Do 5 podpisů měsíčně zdarma.

Uplatníte ve všech oborech na 99 % dokumentů.

Vyzkoušet DigiSign